Usługi księgowe jakich potrzebujesz793 701 200 515 250 390
 • Oferta Essentia

  Oferta Essentia

obsługa ksiąg handlowych Warszawa

Obsługa uproszczonej księgowości

Zajmujemy się rozliczaniem uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek cywilnych i najmu w formie książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencyjnego i karty podatkowej. Na bieżąco doradzamy w zakresie prowadzonych rozliczeń. Księgowością państwa firmy zajmuje się doświadczona księgowa, z którą na bieżąco jest kontakt. W zależności od potrzeb świadczone z naszej strony usługi są elastyczne i odpowiednio dopasowane do specyfiki firmy. My zajmujemy się prowadzeniem księgowości Państwa firmy, aby Państwo mieli czas na prowadzenie swojego biznesu.  

rozliczenia podatkowe spółek Warszawa

Obsługa ksiąg handlowych

Oferujemy kompleksową obsługę firm rozliczających się na księgach handlowych tj osób fizycznych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, spółek jawnych, spółek komandytowych oraz organizacji no profit. W zależności od potrzeb zakres usług jest elastyczny i każdorazowo indywidualnie dopasowywany. Obsługa może być prowadzona zdalnie na programie będącego własnością klienta. Oferujemy stały kontakt z wykwalifikowaną księgową oraz bieżącą pomoc i doradztwo w sprawach podatkowo księgowych firmy. Wieloletnie doświadczenie w rozmaitej problematyce księgowo podatkowej oraz w kontaktach z US i ZUS daje Państwu poczucie bezpieczeństwa nad powierzonymi nam rozliczeniami. 

płace i kadry Warszawa

Płace i kadry

Jeśli zatrudniają Państwo pracowników proponujemy również obsługę pracowniczą związaną z rozliczeniami z ZUS oraz z Urzędem Skarbowym, a także prowadzeniem teczek kadrowych pracowników. Niewielu z nas wie ile jest obowiązkowych szkoleń bhp i zgłoszeń związanych z prowadzeniem działalności. Za naszym pośrednictwem będziecie Państwo mogli wywiązać się z tych obowiązków.
 

księgowość internetowa Warszawa

Księgowość internetowa e-click

Prosty sposób na współpracę z biurem księgowym bez wychodzenia z domu. Przy obsłudze e-click dokumenty przesyłasz do swojej księgowej w formie elektronicznej oszczędzając w ten sposób na czasie.

obsługa ksiąg handlowych Warszawa

Wirtualny adres

Nasze biuro księgowe dajemożliwość rejestracji siedziby Firmy w Warszawie z jednoczesną obsługą poczty przychodzącej. Odbieramy ją, sortujemy, przesyłamy scanem i kurierem do klienta. Tym samym zdejmujemy z klienta część obowiązków związanych z prowadzeniem sekretariatu.

rozliczenia podatkowe spółek Warszawa

Zakładanie firm

Jesteśmy dla Państwa od pomysłu do realizacji. Doradzamy w wyborze formy prawnej firmy, a później zajmujemy się rejestracją firmy. Zakładamy Spółki z o.o. / akcyjne / komandytowe / jawne w formie tradycyjnej oraz w systemie S24 za pośrednictwem Internetu. Rejestrujemy jednoosobowe działalności gospodarcze. W pierwszym okresie zakładania Firmy służymy pomocą we wskazaniu ważnych aspektów dotyczących rozliczeń i dokumentacji.

płace i kadry Warszawa

Przeprowadzanie audytów

W razie wątpliwości dotyczących rozliczeń podatkowych i księgowych w firmach przeprowadzamy zewnętrzne audyty. Sprawdzamy księgi na podstawie udostępnionych danych, sporządzając na koniec raport z wykrytych nieprawidłowości / tematów dotyczących wątpliwych rozwiązań.

Jesteśmy w stanie na Państwa prośbę wyprowadzić zaległości firmy, uzupełnić księgowość na bieżąco czy zaksięgować poprzednie okresy oraz skorygować deklarację, tak by mogli Państwo uregulować ewentualne zaległości podatkowe nie narażając się na konsekwencje z tytułu nierzetelnego prowadzenia ksiąg

księgowość internetowa Warszawa

Dodatkowe

 • Opłata środowiskowa
 • Zgłoszenia do GIODO
 • Zeznania roczne
 • Raportowanie i controlling
 • Sprawozdania NBP + GUS
 • Tworzenie planu kont
 • Wystawianie faktur
 • Odbiór dokumentów od klienta
 • Szkolenia BHP
 • Doradztwo księgowe
 • Monitoring i windykacja należności
 • Szkolenia
 • Pomoc w uzyskaniu finansowania.