Usługi księgowe jakich potrzebujesz793 701 200 515 250 390

Przydatne strony


Opinie klientów o biurze księgowym Essentia

 • “Firma Intersystem Paweł Łabuda jest obsługiwana przez Usługi Księgowe Essentia Sp. z o.o od wielu już lat, w zakresie rachunkowości, rozliczeń z US i ZUS-em. Wyrażam wielkie uznanie dla biura Essentia za profesjonalizm, solidność i zawsze gotowość do pomocy w każdej sytuacji, za odpowiedzialne i rzeczowe porady. Dzięki wysokiemu poziomowi kultury osobistej pracowników Biura oraz serdecznej atmosferze, nasze wzajemne kontakty są przyjemnością.Udzielam pełnej rekomendacji dla biura Essentia.”

  Intersystem Paweł Łabuda

 • “Bardzo solidna, profesjonalna firma księgowa. Zawsze wszystko wykonywanejest na czas oraz z należytą starannością. Szczerze polecam! ”

  Bartosz Karliński

 • “Wsparcie Biura Księgowego Essentia dla mnie, jako zaczynającegoprzedsiębiorcy jest wręcz nieoceniona. Pani Agata i Pani Ania zawsze służąradą i pomocą, są kompetentne i profesjonalne w swoim fachu, jak i zawszeuśmiechnięte i przyjazne człowiekowi :). Przy moich początkach jakoprzedsiębiorcy mam zawsze mnóstwo pytań i wiem, że mogę liczyć na wsparcie wkażdej sytuacji. A do biura przychodzę z przyjemnością, bo zawsze tam panujemiła i przyjazna atmosfera. Polecam całą sobą :)”

  Julia Marcinowska- Właścicielka CUD Grochów - Studia Rozwoju i Edukacji

 • “Z całym przekonaniem rekomendujemy Usługi Księgowe Essentia jako godnego zaufania partnera.Z biurem Essentia Sp. z o.o. współpracujemy od 4 lat. W naszych kontaktach zawsze spotykam się z kompetencją, fachowym podejściem, miłym traktowaniem i, co najważniejsze, z oferowaniem pełnej pomocy w jakichkolwiek problemach związanych z księgowością i podatkami. Każda z osób pracujących w biurze Essentia - jest profesjonalna,odpowiedzialna i bardzo pomocna 6 z plusem. Eksperci Essentia zawsze służą nam wsparciem czy to w kontakcie bezpośrednim, poprzez rozmowy telefoniczne czy korespondencję mailową. Możemy z czystym sumieniem polecić tę firmę zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają już uznaną pozycję na rynku.Dziękuję osobiście Pani Agacie i Pani Beacie - za odpowiedzi na pytania nie tylko dotyczące usług księgowych :-)Wyrażamy zgodę na kontakt w celu potwierdzenia powyższych informacji.”

  Anna Żabińska - właściciel Nana One, Łukasz Szczepański - właściciel ANŁUK

 • “Pracujemy z biurem Essentia od wielu lat. Praca biura nie polega wyłączniena księgowaniu naszych dokumentów. Służy nam także radą i merytorycznymwsparciem co w dobie ciągle zmieniających się przepisów jest niezwyklecenne. Otrzymujemy też pełną obsługę w zakresie obsługi zatrudnienia, BHP,kontrolowania płatności i windykacji a nawet archiwizacji dokumentów. Możemyrekomendować Biuro Essentia jako profesjonalne i doskonale przygotowane do pracy z klientem. Polecamy.”

  Monika Ciepiela , Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 • “Panie Księgowe z biura Essentia prowadzą moją książkę od kilku lat.Wykonują swoją prace bardzo sumiennie.Panie Księgowe są osobami kompetentnymi, skrupulatnymi, dokładnymi,terminowymi, są pomocne oraz bardzo cierpliwe ...Z całego serca polecam usługi Biura Księgowego Essentia. ”

  Jan Zwolak

 • “Część mojej pracy zawodowej polega na świadczeniu usług doradczych w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczych. Jedną z podstawowych prawd, którą muszą zrozumieć Przedsiębiorcy jest ta wymagająca posiadania sprawdzonego wsparcia księgowego. Takiego, które będzie faktycznym wsparciem w prowadzeniu rozliczeń, na którego radę i opinię można liczyć bez zbędnej zwłoki. Takiego, które może reprezentować Przedsiębiorcę przed US, ZUS, KRS, czy innymi podmiotami, które mają prawo kontrolować i karać w przypadku uchybień. Czemu? Ponieważ tylko dzięki takiemu wsparciu można prowadzić działalność we (względnym) spokoju i po prostu skupić się na wykonywaniu swojej pracy. Dlatego szukając firmy, która będzie prowadziła moją własną księgowość bardzo wnikliwie sprawdzałem co reprezentują sobą biura księgowe i kilkukrotnie zmieniałem księgowość. Moje oczekiwania spełniła dopiero Essentia spółka zoo z Agatą Bartosiewicz i Anną Galewską na czele i od 2013 roku współpracujemy razem. Ten czas pokazał mi, że dobre merytoryczne wsparcie może dodatkowo odbywać się w miłej i przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam współpracę z biurem księgowym Essentia i tym co na księgowości znają się dobrze, i tym którzy potrzebują „prowadzenia za rękę”.”

  Finart Artur Dąbrowski

 • “ Wszystkim *1) i 2) naszym obecnym i przyszły Klientom prowadzącym swoje firmy Warszawskie Towarzystwo Kredytowe rekomendujemy współpracę z biurem księgowym Essentia sp zoo.
  * 1) wszystkim Tym, którzy obsługę księgową chcą sprowadzić do przekazania faktur. Nie chcą musieć pamiętać, że mają opłacić jakieś składki tylko wolą otrzymać we właściwym terminie powiadomienie o wymogu ich zapłacenia wraz z ich wysokością i nr właściwego konta oraz zawsze mogą liczyć na merytoryczną i życiową poradę księgową.
  2) klientom nie spełniającym warunków z 1) nie rekomendujemy tej współpracy”

  Zarząd WTK