Przejdź do treści

Księgi handlowe

Obowiązek prowadzenia ksiąg rachunkowych dotyczy każdej spółki handlowej (spółki osobowej i kapitałowej). Nie każdy wie, że jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka cywilna czy spółka jawna osób fizycznych, jeśli spełni określone w ustawie warunki, także wpada w obowiązek rozliczania się na pełnych księgach. Wiąże się to z prowadzeniem ksiąg handlowych oraz rozliczeniami podatkowymi na podstawie wszystkich dowodów księgowych, nie tylko faktur jak to jest w uproszczonej księgowości ale również wyciągów bankowych, rozliczeń gotówkowych, dokumentów magazynowych i pozostałej dokumentacji. Pamiętajmy, że księgowość to także inwentaryzacje, analizy i sprawozdawczość finansowa, co wiąże się z obligatoryjnymi co rocznymi sprawozdaniami. 

Każda współpracująca z nami firma otrzymuje pełen pakiet obsługi z dopasowanym do swojej specyfiki planem kont, a także bieżące niezbędne informacje dotyczące opodatkowania i prowadzenia firmy. Również wszelkie sprawy urzędowe są załatwiane za naszym pośrednictwem.  Czy wiesz, że będąc spółką możesz również korzystać z preferencyjnego opodatkowania? To i wiele innych podatkowych aspektów dowiesz się od nas, a wszystkie problemy podatkowe rozwiążesz u nas na bieżąco.

Najważniejsze informacje

Profesjonalna obsługa

Jesteśmy licencjonowanych biurem księgowym co zaświadcza licencja Ministerstwa Finansów. Ponadto nasza działalność jest ubezpieczony- posiadamy niezbędną polisą OC .

Praktyka w kontaktach z ZUS i US

Wag schlitz umami pabst, thundercats pug yuccie
bicycle rights readymade unicorn pok pok flannel.

Pracujemy na systemach klienta

Wag schlitz umami pabst, thundercats pug yuccie
bicycle rights readymade unicorn pok pok flannel.

Nowe rozwiązania

Naszym niewątpliwym atutem jest ciągły rozwój i doskonalenie. W ostatnim czasie uruchomiliśmy obsługę najnowszego projektu podatkowego jakim jest Fundacja Rodzinna

The quick brown fox jumps over the lazy dog

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print, graphic or web designs. The passage is attributed to an unknown typesetter in the 15th century who is thought to have scrled parts of Cicero’s De Finibus Bonorum et Malorum for use in a type spec.